Witamy w grupie Misiów!

Naszymi nauczycielkami są Anna Glajzner i Małgorzata Tauzowska.

Pomaga nam Anita Damieszko.

Majówka Misie

Misie, zasłużyły na trochę odpoczynku po trudach pracy zdalnej i aktywnie spędzały czas podczas majówki. Dzieci i Panie znalazły sposób na trochę normalności w tym trudnym czasie. Pozdrawiamy serdecznie.

Wycieczka do Muzeum Etnograficznego

W czwartek 30 stycznia razem z grupą V pojechaliśmy do Muzeum Etnograficznego na warsztaty pt: „Hej co słychać”? W czasie spotkania staraliśmy się odpowiedzieć na pytania: Jakie dźwięki towarzyszą nam każdego dnia? Czy cisza istnieje? Co robi największy hałas? Rozmawialiśmy również nad rolą muzyki w naszym życiu i zrobiliśmy własne instrumenty muzyczne. Wycieczka bardzo nam się podobała i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

28 stycznia  w naszej grupie odbyły się zajęcia „Bezpieczne Ferie 2020 – jak być bezpiecznym na drodze”. Spotkanie prowadzili funkcjonariusze z Komisariatu Policji Warszawa Ursynów. Obecni byli p. Bartosz Dominiak, zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów, Paweł Konopiński, Komendant Komisariatu Policji Warszawa Ursynów oraz Radni Dzielnicy. Ze środków Urzędu Dzielnicy zakupiono profesjonalne mini miasteczko ruchu drogowego. Zestaw zawiera maty imitujące pas jezdni, znaki drogowe i w pełni funkcjonalny sygnalizator świetlny. W trakcie zajęć policjanci udzielali dzieciom niezbędnych wyjaśnień dotyczących przepisów w zakresie bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Dzieci mogły przećwiczyć przejścia przez pasy w różnych warunkach drogowych. Uczestnictwo w takich symulacjach ma uchronić przed popełnianiem błędów i nauczyć praktycznych umiejętności związanych z poruszaniem się na drodze.