Konkurs Plastyczny "Warszawa w wierszach i piosenkach"

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Bartłomiej R. z grupy VIII zajął I miejsce w kategorii 4-lata w Ursynowskim Konkursie Plastycznym „Warszawa w wierszach i piosenkach” organizowanym przez Przedszkole nr 400 przy ul. Lokajskiego 2.

Serdecznie gratulujemy.

Konkurs Plastyczny "Od Bałtyku aż do Tatr"

Miło nam poinformować Państwa o sukcesie Oliwii M. z grupy VII, która zajęła I miejsce w  kategorii 6-latek w Warszawskim Konkursie Plastycznym dla przedszkolaków „Od Bałtyku aż do Tatr” organizowanym przez Przedszkole nr 270 przy ul. Bełdan 5.

Oliwia otrzymała dyplom oraz nagrodę. Brawo!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przegląd taneczny "Tańczę bo lubię"

Dnia 24.11.2017 r. odbyła się III edycja Ursynowskiego Przeglądu Tanecznego „Tańczę, bo lubię” pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

W wydarzeniu wzięło udział 18 przedszkoli, w tym dzieci z gr. VII „Motylki” z Przedszkola nr 55. Przedszkolaki zaprezentowały układ taneczny do piosenki „Sofia”.

Celem Przeglądu było rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie kreatywności, zwrócenie uwagi na uniwersalizm sztuki tańca, doskonalenie zdolności ruchowych oraz wyrażanie emocji poprzez taniec.

Gratulujemy laureatom!

Konkurs fotograficzno-plastyczny "Warszawa w obiektywie"

7.12.2017r. w Przedszkolu nr 366 przy ul. Hawajskiej 7, odbyła się uroczysta Gala podsumowująca konkurs fotograficzno-plastyczny „Warszawa w obiektywie” zorganizowany pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Bardzo miło nam jest poinformować, iż dzieci z naszego przedszkola zostały laureatami ww. konkursu!

W kategorii 6‑latek Alicja P. (gr. VII) zajęła I miejsce, a Maciej K. (gr. VII) – II miejsce. Wyróżnienie otrzymała Helena Sz. z gr. III.

Celem konkursu było promowanie i popularyzowanie wiedzy o Warszawie, jej historii   i zabytkach, a także rozbudzanie twórczej inwencji dziecka, jego kreatywności.

Gratulujemy!

Konkurs plastyczno-konstrukcyjny "Matematyczna ściganka"

Miło nam poinformować, iż dzieci z grupy IV – „Żabki” zajęły I MIEJSCE w konkursie plastyczno konstrukcyjnym „Matematyczna ściganka”, organizowanym przez Przedszkole nr 412 w Warszawie!

Hania, Zuzia, Igor oraz Tosia, wykonały pracę „Wyścig po jeziorze” pod kierunkiem pani Marzeny Kubackiej.

W wykonaną grę włożyły bardzo dużo pracy i zaangażowania, bowiem zadaniem było  zaprojektowanie i wykonanie gry planszowej przeznaczonej dla innych przedszkolaków.

Gratulujemy zwycięzcom!