Bardzo słabe spotkanie narodowej reprezentacji Korei Południowej - porażka z brazylijską kadrą narodową wynikiem 1 do 4!

Brazylijska drużyna narodowa zbyt silna - przegrana Korei Południowej w 1/8 finału mundialu!

Tegoroczne światowe mistrzostwa są niesamowite pod wieloma względami i nie można temu zaprzeczyć. Skończyły się zmagania grupowe, a więc przyszła pora na to, co fani futbolu najbardziej lubią. Oczywiście chodzi o pucharową drabinkę, gdzie nie ma miejsca na błędy i porażka może Cię wyeliminować z mundialu a także marzeń o wygraniu mistrzowskiego tytułu. W niedzielny wieczór piłkarska reprezentacja Polski przegrała z drużyną narodową Francji wyniki 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Dla wielbicieli piłkarskich w naszym kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca emocji, gdyż mundial wciąż trwa. Na pewno trzeba śledzić grę brazylijskiej reprezentacji narodowej, gdyż z meczu na mecz prezentuje się o wiele lepiej. Świetnym tego dowodem był mecz 1/8 finału z zespołem narodowym Korei Południowej, gdzie zawodnicy kadry Brazylii urządzili sobie strzelanie w pierwszej połowie. Już w 6. minucie strzelona została bramka numer 1 dla brazylijskiej kadry narodowej, a jej autorem był Vinicius Jr, który bardzo dobrze poradził sobie w szesnastce z defensywą przeciwnika.

Pierwsza połowa była prawdziwą tragedią dla narodowego zespołu Korei Południowej. Szczególnie, że I część skończyła się prowadzeniem brazylijskiego zespołu narodowego rezultatem 4:0. Następne bramki zdobywali Neymar, Richarlison a także Lucas Paqueta. Obecni na trybunach piłkarscy sympatycy mogli odczuwać satysfakcję, ponieważ mieli możliwość oglądać istny popis reprezentacji narodowej Brazylii. Tempo tego spotkania zdecydowanie opadło po przerwie. Piłkarze kadry narodowej Korei Południowej skutecznie się bronili w momencie, gdy gracze Brazylii próbowali budować następne akcje. Narodowa kadra Korei Południowej na kwadrans przed końcem pojedynku zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą spotkania. Napastnik narodowej drużyny Korei Południowej zdecydował się na strzał zza pola karnego, a golkiper narodowego zespołu Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. To spotkanie w rozrachunku końcowym skończyło się rezultatem 4:1 dla narodowej reprezentacji Brazylii, która w następnej rundzie zmierzy się z narodową drużyną Chorwacji. Stawką tego starcia będzie awans do 1/2 finału mistrzostw świata i pewność walki o medal.